Back To Basics: Modernse Töökoha Haldus

Kutsume Teid osalema 25. oktoobril „Back To Basics: Modernse Töökoha Haldus” seminarile.

Seminari sisu

Eelmisel aastal külastas meid Configuration Manageri tootejuht David James. Tegemist oli igati huvitava ja hariva päevaga ja saime teada, kuidas Microsoft igapäevaselt Configuration Manageri arendab. Seekord mul on hea meel teatada, et meile tuleb külla Windowsi paigalduse guru ja Windows AutoPilot tootejuht Michael Niehaus Microsoftist.

Kes on Michael Niehaus ja miks ta Eestisse tuleb?

2017 aastal tutvustas Microsoft Ignite konverentsil oma uut teenust nimega Windows AutoPilot. Tegemist on teenusega millega on võimalik oma seadmeid otse pilvest seadistada. Täna küll kasutatakse seadmete paigalduseks väga palju Configuration Manageri aga täna on juba sellele alternatiiv pilvest. Michael Niehaus, Windows AutoPilot tootejuht tutvustab lähemalt, kuidas oma seadmete seadistamine viia pilvepõhisele teenusele ja mis on Windows AutoPilot teenuse eelised ja tuleviku suunad.

Mida seminarilt oodata?

Lisaks Michael Niehausile tuleb meile Belgiast külla Tim De Keukelaere. Tim on viiekordne Microsofti MVP Enterprise Mobility kategoorias. Oma esimeses ettekandes tuvustab Tim lähemalt, kuidas on võimalik erinevaid küberrünnakuid tuvastada Microsoft ATA ja Azure ATP lahendusi kasutades. Oma teises ettekandes keskendub Tim Android seadmete haldusele Intunega.

 

Seminaril astub ülesse veel Eesti enda Enterprise Mobiltiy MVP Kaido Järvemets, kes keskendub oma ettekandes sammuti seadmete haldusele pilvest.

 

Koht ja aeg

Kuupäev: Reede, 25. oktoobril 2019 kell 9.30 – 17.00 Kogunemine algab 09.00
Koht: BCS Koolitus, Aia 7, 10111, Tallinn
Kontakt: Kaido Järvemets, me[at]kaidojarvemets.ee
Hind: Et katta Michael Niehaus siia toomisega seotud kulud ning toetada kommuuni arengut Eestis, tuleb see sündmus osalustasuga.
Registreerija osalustasu  – 69 EUR + KM

David James Eestis, 2018

Vaata kõiki seminare