Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Azure Advanced Threat Protection

Mõned aastad tagasi tuli Microsoft välja tootega Microsoft Advanced Threat Analytics (ATA). Tegemist on on-prem lahendusega, mis aitab Teil tuvastada erinevaid rünnakuid nagu Pass-the-Ticket (PtT), Pass-the-Hash (PtH), Overpass-the-Hash jne. ATA puhul on tegemist lahendusega, mis ei nõua pilvega ühendust ja mida saab paigaldada oma enda andmekeskusesse.

Mõned nädalad tagasi tutvustas Microsoft aga uut pilvepõhist versiooni ATA´st. Tegemist on tõsiselt hea uudisega just suurtele klientidele. Pilvepõhise ATA puhul ei pea enam oma andmekeskusesse ATA keskkonda paigaldama. Suuremates keskkondades, kus on palju kasutajaid ja mitmeid domeenikontrollerid, pidi ATA keskkonna jaoks väga palju ressuressi andma (protsessor, mälu, IOPS, kettapind) ja paljud kliendid otsustasid ATA´t sellepärast mitte juurutada. Nüüd on see probleem ära lahendatud ja saab kogu oma andmestiku pilve saata.

Kui Teil on täna olemas Microsoft EM+S E3 litsentsid, siis Te saate kasutada maja sisest ATA´t. Kui Te olete omale soetanud EM+S E5 litsentsid, siis on Teil võimalik kasutada pilvepõhist versiooni.

Prooviversiooni saate tellida siit

Tunnuspilt on võetud siit

Kaido Järvemets
share

No Comments Yet.

What do you think?

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.